За участі роботодавців Закарпаття відбувся запуск проекту «Школа з митного права»
25.06.2019

За участі роботодавців Закарпаття відбувся запуск проекту «Школа з митного права»

На юридичному факультеті Ужгородського національного університету відбулась перша зустріч в рамках проекту «Школа з митного права».

 

«Школа з митного права» - це відкрита навчально-практична платформа у галузі державної митної справи, створена за спільної ініціативи Закарпатської митниці ДФС, Обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» та Ужгородського національного університету.

Цільова аудиторія «Школи з митного права» - це студенти, аспіранти, викладачі, митні брокери, представники підприємств, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, імпортери, експортери, перевізники, посадові особи митниці та органів, що здійснюють державні види контролю при переміщенні товарів через митний кордон України, зацікавлені громадяни, представники громадських організацій.

Ідеєю створення цього проекту було відпрацювання механізмів взаємодії влади, бізнесу та освіти для впровадження ефективної моделі співпраці. Серед основних завдань:

• підготовка висококваліфікованих кадрів у галузі державної митної справи;
• підвищення професійної компетентності фахівців та створення кадрового резерву галузі;
• перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників митної служби;
• ознайомлення та роз'яснення норм митного законодавства представникам підприємств Закарпаття, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність;
• налагодження професійних зв'язків та контактів у галузі державної митної справи;
• формування відкритого інформаційного простору в сфері митних правовідносин;
• системна та послідовна діяльність щодо формування високого рівня правової культури суспільства.

На першому семінарі з вступним словом виступили Голова Обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Володимир Панов, декан юридичного факультету УжНУ, д.ю.н., професор Ярослав Лазур Ярослав та заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Ясевич Микола Ясевич.

В рамках першого семінару обговорювали Концепцію реформування митної служби. Також говорили про суть, функції та механізм визначення митної вартості товарів, актуальні питання процедури контролю та коригування митної вартості товарів. Обговорювали сучасну концепцію контролю правильності визначення митної вартості товарів та систему управління ризиками у сфері митного контролю.

Організатори анонсували, що «Школа з митного права» буде регулярною. Семінари проходитимуть один раз на місяць по п'ятницях, а їх тематика буде визначатись учасниками відповідно до актуальних питань та проблем, з якими стикаються представники бізнесу.

Схожі новини

всі новини