У Києві відкрито унікальну лабораторію сучасної сільгосптехніки для навчання студентів ФОТО: ФРУ
30.05.2016

У Києві відкрито унікальну лабораторію сучасної сільгосптехніки для навчання студентів

У Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування відкрито унікальну лабораторію сучасної сільгосптехніки. Нова лабораторія факультету механізації дозволить ВНЗу готувати фахівців з проектування, виробництва та експлуатації грунтообробних та посівних машин.

Ініціатором створення лабораторії та її інвестором став кіровоградський машинобудівний завод Ельворті (Червона зірка), один з лідерів сільськогосподарського машинобудування в Україні, який успішно експортує свою продукцію до багатьох країн світу.

Ректор університету Станіслав Ніколаєнко подякував меценатам, а також привітав студентів із можливістю слідувати світовому тренду розвитку вищої освіти та посилювати практичну підготовку.

- Обладнання у цій лабораторії та на реальному виробництві нічим не відрізняється. Для нас дуже важливо було передати атмосферу, в якій ми працюємо і створюємо сучасні машини. Щоб майбутні фахівці, які зараз тут навчаються, відчували себе впевнено. Адже для їхньої підготовки вивчення сучасних зразків сільгосптехніки важливо так само, як для авіаконструктора вивчення сучасних авіалайнерів, - зазначив генеральний директор підприємства Ельворті (Червона зірка) Сергій Калапа.

kalapa

Він додав, що запуск лабораторії є внеском компанії у компенсування дефіциту фахівців машинобудівної галузі України, який сьогодні досягає 40%.

event

На церемонії відкриття випускник факультету механізації, а зараз ректор Вінницького аграрного університету Григорій Калетник висловив надію, що бізнес і надалі буде підтримувати профосвіту.
- Держава сьогодні не може, не має коштів і часто просто не хоче допомагати розвиткові науки. Тому є надія, що спільними невеликими кроками ми зможемо розвивати освіту, науку, а разом з цим і економіку України , - сказав Григорій Калетник.

lenta

У новій лабораторії встановлені сучасні зразки сільгосптехніки, яка йде на експорт. Зокрема, компанія Ельворті надала зернову сівалку ASTRA 3,6 V, просапну сівалку VEGA 4 PROFI, динамічний стенд просапної сівалки VEGA PROFI з системою сигналізації, три статичні стенди робочих секцій сівалок ORION, VESTA, VESTA PROFI, чотири демонстраційні стенди основних вузлів сільгоспмашин.

На знак вдячності керівництво Національного університету біоресурсів і природокористування прийняло рішення присвоїти почесне звання ''Меценат НУБіП'' заводу Ельворті (Червона зірка). Дипломи представникам підприємства вручив ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

traktor

Довідка. Відкриття лабораторії на базі Національного університету біоресурсів і природокористування - другий великий освітній проект компанії Ельворті (Червона зірка). У 2015 році в Національному технічному університеті України (КПІ) було відкрито кафедру об'ємних гідромашин. Таким чином, КПІ став першим в Україні ВНЗ, який почав підготовку фахівців з проектування гідравліки. Це крок має важливе значення для підготовки фахівців, які гарантовано отримають роботу на підприємствах компанії Ельворті (Червона зірка), що постачають сотні найменувань гідравліки у більш ніж 60 країн світу на трьох континентах.

 (c) Підготовлено Департаментом зв'язків з громадськістю

Схожі новини

всі новини