Олександр Жукотанський відтепер представляє інтереси бізнесу Київської області ФОТО: elevatorist.com
20.05.2016

Олександр Жукотанський відтепер представляє інтереси бізнесу Київської області

Голова правління ВАТ ''Миронівський ЗВКК'' Олександр Жукотанський очолив Федерацію роботодавців Київського регіону ''Київщина''. Його кандидатуру одноголосно підтримали всі учасники розширеного засідання правління ФРК, що відбулося напередодні в Федерації роботодавців України.

Зустріч розпочав заступник голови Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник. Він озвучив основні ініціативи та законопроекти, ініційовані ФРУ за останній період, серед яких:

- захист підприємств від невиправданих мільйонних витрат через новації у правилах пожежної безпеки (встановлення піростікерів);
- робота над врегулюванням ситуації з компенсацією зарплат мобілізованим;
- лобіювання інтересів українських експортерів перед Урядом з вимогами про перегляд Євросоюзом обсягів тарифних квот та зниження імпортних мит для українських товарів;
- презентація проекту Закону України Про спеціальні режими інвестиційної та інноваційної діяльності із застосуванням принципу субсидіарності в Україні;
- обговорення шляхів подальшої реалізації Плану модернізації України.

У свою чергу присутні члени правління ФРК Київщина озвучили та обговорили основні труднощі, з якими найчастіше зустрічається бізнес. Зокрема, це проблеми з газо- та енергопостачанням, жорстка система кредитування та нелояльні банківські умови, непередбачуваність державної політики, неврегульованість питань із переробкою вторинної сировини.

Новообраний голова ФРК Олександр Жукотанський одразу визначив свою позицію та бачення розвитку регіонального об'єднання Київщини та запропонував використовувати ті можливості, які об'єднання має зараз.

"Ми всі роботодавці і бізнес у нас один - ми даємо державі робочі місця. Це дає нам право, маючи певні механізми впливу, не просити, а вимагати в держави лояльних умов для бізнесу", - наголосив Олександр Жукотанський.

Підготовлено Олександра Казачинська (департамент зв'язків з громадськістю)

Схожі новини

всі новини