Оцінка роботодавцями бізнес-середовища - дослідження Міжнародної організації праці та Федерації роботодавців України. Запрошення для ЗМІ Фото: pixabay.com
10.11.2017

Оцінка роботодавцями бізнес-середовища - дослідження Міжнародної організації праці та Федерації роботодавців України. Запрошення для ЗМІ

Понеділок, 13 листопада 2017, 15.00 – 17.30
Готель «Президент-готель», зал «Предслава» (вул. Госпітальна, 12).

Оцінка роботодавцями середовища для ведення бізнесу – спільне дослідження Міжнародної організації праці та Федерації роботодавців України. 55% опитуваних роботодавців вважають, що випадки тиску на бізнес з боку влади обумовлені обтяжливими законами та існуванням надмірних контролюючих функцій у державних структур, 63,8% - визнали, що були змушені давати хабарі.

Ці та інші результати будуть озвучені під час загальнонаціональної презентації комплексного дослідження «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва в Україні», проведеного Українським центром соціальних реформ за підтримки Міжнародної організації праці (одна з найстаріших міжнародних міжурядових організацій, перша спеціалізована установа ООН, у роботі якої беруть участь представники роботодавців, урядових структур та організацій профспілок 185 країн світу) та Федерації роботодавців України (найбільш масштабне та впливове об'єднання українського бізнесу, що представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 6 млн. людей).

В рамках дослідження проведено опитування більше 2000 роботодавців, за результатами якого буде представлено стан розвитку політичної, економічної та соціальної сфер країни, а також надана оцінка переваг, перешкод і можливостей створення сприятливого середовища для сталого розвитку підприємництва в Україні.

Спікери:
Павло Розенко - Віце-прем'єр-міністр України
Хайнц Коллер - Регіональний директор Міжнародної організації праці в Європі та Центральній Азії
Дмитро Олійник - Голова Ради Федерації роботодавців України
Григорій Осовий - Голова Федерації профспілок України
Фарід Хегазі - Головний координатор проекту ЕЕSE, департамент підприємництва МОП (м. Женева).

Серед запрошених на захід - посли країн ЕС, акредитовані в Україні.

Увага! О 15.00 13 листопада в залі «Предслава» відбудеться спілкування з пресою Павла Розенка, віце-прем'єр-міністр України, Хайнца Коллера, регіонального директора Міжнародної організації праці в Європі та Центральній Азії та Дмитра Олійника, Голови Ради Федерації роботодавців України, під час якого представники ЗМІ матимуть змогу поставити питання, які їх цікавлять.

Акредитація на захід є обов'язковою!
_________________________________________________________________________________________________________________________
З питань акредитації преси звертайтесь за телефонами: 251-70-30, 097 637-06-23 або відправляйте заявку про участь на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: 251-70-11,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Схожі новини

всі новини