ФРУ зміцнює прямі контакти між бізнесом України та ЄС Фото:www.newsbeast.gr
15.11.2017

ФРУ зміцнює прямі контакти між бізнесом України та ЄС

Учора ввечері, в Києві відбулась зустріч експертів Федерації роботодавців України, на чолі з Головою Ради ФРУ Дмитром Олійником, з Главою Представництва Європейського Союзу в Україні паном Хьюгом Мінгареллі.

У ході зустрічі було представлено основні напрямки діяльності Федерації, наголошено на важливості Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як сучасного інструменту створення сприятливого бізнес-середовища в Україні. Голову представництва в ЄС було ознайомлено з основними результатами комплексного дослідження «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва в Україні», проведеного за підтримки Міжнародної організації праці та Федерації роботодавців України.

Дмитро Олійник підкреслив важливість продовження Діалогу високого рівня Україна – ЄС щодо горизонтальних питань та окремих секторів промисловості (Горизонтальний діалог Україна – ЄС). Цей діалог для членів ФРУ повинен стати реальною платформою для налагодження та зміцнення прямих контактів між українським бізнесом та бізнесом ЄС.

Голова Ради ФРУ відзначив позитивний вплив від введення для України з 1 жовтня 2017 року рішення Європейського Союзу про надання Україні додаткових торговельних преференцій.

Лідер ФРУ також висловив зацікавленість в участі у програмах ЄС HORIZON 2020 та COSME.

Схожі новини

всі новини