Форум відбудеться в Києві 15 – 16 березня
13.03.2018

Форум відбудеться в Києві 15 – 16 березня

15 – 16 березня 2018  року в місті Києві на високому представницькому рівні відбудеться VII Міжнародний форум з конкуренційної політики. Форум є ключовим заходом України для обміну міжнародним досвідом у сфері конкуренції, який щороку відвідує близько 300 делегатів з 15 країн світу.

Цього року у Форумі візьмуть участь керівники парламентських комітетів, народні депутати України, відповідальні працівники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівники органів державної влади України і конкуренційних відомств країн ЄС, США та інших країн, представники міжнародних організацій, наукового та експертного середовища. Окрім того, до участі у заході запрошено представників більш ніж 500 провідних вітчизняних та міжнародних компаній.

Форум має на меті розглянути актуальні питання щодо стану української конкуренційної політики, права та правозастосування, а також – напрацювати відповідні пропозиції органам державної влади щодо їх подальшого розвитку та вдосконалення. Зокрема, на високому фаховому рівні передбачається обговорення таких тем, як:

-       Інклюзивна (всеохоплююча) конкуренційна політика – основа розвитку економіки України. Міжнародний досвід.

-       Досвід ОЕСР у сприянні реформуванню конкуренційної політики та права країн, що розвиваються. Перспективи для України.

-       Три роки реформування стратегічних галузей України: стан конкуренції.

-       Останні тенденції розвитку конкуренційного законодавства та судочинства.

-       Контроль за державною допомогою суб’єктам господарювання та інші актуальні питання.

Участь у заході безоплатна. Попередня реєстрація обов'язкова.

Кількість місць обмежена.

Веб-сторінка Форуму:http://cdf.com.ua/uk/2016-09-19-09-38-20.html

Організатори: Антимонопольний комітет України, Фонд розвитку конкурентоспроможності

За підтримки: Верховна Рада України

Місце проведення: готель «Президент», вул. Госпітальна, 12/ Верховна Рада України, вул. Грушевського, 5

Довідки з питань заходу та реєстрація: Фонд розвитку конкурентоспроможності, +38 044 221 00 58, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.