Ділові кола України і Туреччини виступають за розширення співпраці
13.06.2013

Ділові кола України і Туреччини виступають за розширення співпраці

КИЇВ, 13 червня 2013 року. Ділові кола України і Туреччини виступають за розширення співпраці. Бізнес обох країн готовий працювати над розвитком промислових, комерційних та інфраструктурних інвестиційних проектів, сприяти у встановленні взаємовигідних бізнес-контрактів та активізації торговельно-економічної співпраці.

На цьому наголошували всі учасники робочої зустрічі, що відбулась сьогодні в Федерації роботодавців України між бізнес-делегаціями України і Туреччини. Зустріч відбулась в рамках Торгово-інвестиційної місії Туреччина-Україна, що розпочала свою роботу у Києві 12 червня. «Туреччина завжди була одним з найважливіших торговельних партнерів України, і останніми роками взаємний інтерес підприємців до співпраці в таких галузях як телекомунікації, торгівля, будівництво, транспорт, динамічно зростає. Федерація роботодавців України готова докласти всіх зусиль задля підвищення українсько-турецької ділової активності», – наголосив під час зустрічі заступник Голови Ради ФРУ Олег Шевчук.

У свою чергу турецька сторона відзначила, що економічні зв'язки України і Туреччини обумовлені не тільки близьким розташуванням держав, а й різносторонніми партнерськими відносинами. Крім питань торгівельно-економічного співробітництва, турецькі ділові кола висловили велику зацікавленість у взаємному обміну промисловими спеціалістами та активізації транспортних перевезень через територію України до інших країн.

Схожі новини

всі новини