Тільки стрімке зростання економіки здатне зупинити масову трудову міграцію і вирішити соціально-економічні проблеми
04.03.2019

Тільки стрімке зростання економіки здатне зупинити масову трудову міграцію і вирішити соціально-економічні проблеми

ФРУ продовжує презентувати Маніфест роботодавців кандидатам у Президенти України. 4 березня керівництво та члени Федерації роботодавців зустрілися з лідером політичної партії «ОСНОВА» Сергієм Тарутою.

Головну увагу було приділено складній економічній ситуації в Україні та шляхам виходу країни з промислової кризи. Говорили про необхідність глибокої реіндустріалізаціії та масштабної модернізації промисловості, яка повинна стати драйвером економічного зростання України.

"Тільки стимулювання промисловості та виважена державна політка допоможуть Україні знову стати потужною економічно, інноваційною державою, та, що не менш важливо, незалежною енергетично. Нам потрібно стимулювати переробку сировини, створюючи додаткову вартість всередині країни, а українські заводи повинні отримувати держзамовлення на виробництво власних гелікоптерів, локомотивів, тепловозів, літаків, турбін", - зазначив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник, презентуючи Маніфест роботодавців.

У свою чергу зростання економіки дозволить подолати ще одну проблему національного масштабу – втрати трудового потенціалу. Люди – це основа процвітаючої України, тому для них необхідно створити конкурентні умови життя та праці. І йдеться не лише про заробітну плату, а й про соціальну захищеність та безпеку.

Але для цього необхідне економічне зростання. Роботодавці переконані, що для стабільного майбутнього країни воно щороку в середньому має складати не менше ніж 7%.

Сергій Тарута вважає, що це цілком реальна цифра, і це – мінімум. Україні необхідно 10% і більше. Але для цього потрібна політична воля, реалізація комплексної програми прискореного економічного розвитку України та державна підтримка вітчизняного бізнесу, – наголосив він.

Дмитро Олійник підкреслив, що зараз саме той час, коли роботодавцям час об'єднувати зусилля з усіма політичними силами, які сприймають план прискореного економічного розвитку країни, написаний реальним бізнесом, розуміють, за рахунок чого можна добитися економічного зростання та здатні сприяти реалізації основних вимог роботодавців.

"Тому маю надію, що Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння, який ми сьогодні підписуємо з кандидатом у Президенти України Сергієм Тарутою, сприятиме просуванню ініціатив, які містить Маніфест роботодавців, у тому числі шляхом прийняття відповідних законопроектів у Верховній Раді", - сказав Голова Ради ФРУ.

Схожі новини

всі новини
 • Федерація ініціює процес формування технічного Уряду
  23.05.2019
  Ми, українські роботодавці, усвідомлюємо, що відповідальність, покладена на нас мільйонами людей, яких ми представляємо, не дає нам права залишатися осторонь складних політичних, соціальних та економічних...
 • Хіміки пропонують план відродження галузі
  22.05.2019
  Українська хімічна галузь продовжує втрачати кадри, експансія імпорту за динамікою росту перевищує зростання товарного виробництва. Таку інформацію було оприлюднено під час загальних зборів членів Союзу...
 • Как влияет ProZorro на экономику Украины
  14.05.2019
  Исход тендера во многом зависит не столько от процедуры, сколько от порядочности заказчика и его желания получить тот или иной результат. Если оценивать влияние ProZorro на...