Роботодавці беруть активну участь у розробці Генеральної угоди на 2018-2020 роки
19.02.2018

Роботодавці беруть активну участь у розробці Генеральної угоди на 2018-2020 роки

Продовжується активна підготовка проекту Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україніна новий строк.

Нагадаємо, Генеральна Угода украдається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців та органами виконавчої влади України.

До складу Сторони роботодавців для ведення переговорів під час роботи над цим проектом включено представників Федерації роботодавців України.

У жвавому обговоренні та гарячих дискусіях народжуються положення важливого для сторін документа, яким регулюватимуться основні принципи і норми реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2018-2020 роки.

Особливо гаряче на засіданнях робочої групи, яка напрацьовує розділ щодо розвитку економіки і вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості. Адже тут визначаються на три роки вперед пріоритети та зобов’язання сторін для забезпечення стійкості економічного зростання, переходу від моделі сировинної економіки до моделі інноваційного розвитку, конкурентоспроможності національного виробника, збереження та збільшення трудового потенціалу.

Нагадаємо, Генеральна угода укладається відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди», де визначено правові засади розробки, укладення та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулюванню трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і власників.

Схожі новини

всі новини