Рада Федерації роботодавців України подякувала Дмитру Фірташу за значний внесок у консолідацію та посилення руху роботодавців Фото: ФРУ
06.09.2016

Рада Федерації роботодавців України подякувала Дмитру Фірташу за значний внесок у консолідацію та посилення руху роботодавців

Рада Федерації роботодавців України подякувала Голові Об'єднаного руху роботодавців Дмитру Фірташу за значний внесок у консолідацію бізнес-об'єднань України під егідою Федерації роботодавців, істотне посилення руху роботодавців і створення першої в історії України реальної програми відновлення економіки – Плану модернізації України. На засіданні Ради ФРУ у вівторок одноголосно було прийнято рішення про присвоєння Дмитру Фірташу відзнаки Федерації роботодавців "За досягнення". Також було обрано нове керівництво ФРУ.

У 2010 році Дмитро Фірташ, один з найбільших роботодавців в Україні, став головою Об'єднаного руху роботодавців (Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні). Протягом року під егідою Федерації роботодавців України пройшло об'єднання всіх найбільших бізнес-організацій. У 2011 році Дмитро Фірташ був обраний Головою Ради Федерації роботодавців України. На сьогоднішній день до ФРУ входять 85 територіальних, галузевих і асоційованих організації, ФРУ представляє інтереси підприємств, що створюють 75% ВВП і дають роботу 5 млн. людей.

"Дмитро Фірташ зробив вагомий особистий внесок у розвиток руху роботодавців і Федерації роботодавців України. За п'ять років Федерація роботодавців України стала авторитетним центром, який має суттєвий вплив на формування соціально-економічної політики держави. Ми першими ініціювали перегляд умов членства України у СОТ і Асоціації Україна-ЄС через нерівні умови для українських та іноземних виробників. ФРУ веде системну роботу щодо спрощення діяльності підприємців. Ми першими узагальнили дані про діяльність контролюючих органів і домоглися введення мораторію на проведення перевірок", – сказав новообраний Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник.

З ініціативи ФРУ, українських профспілок, Німецько-Українського форуму було створено Агентство модернізації України, яке розробило першу реальну, недекларативну програму розвитку країни – План модернізації України.

Сьогодні нашим спільним завданням є імплементація Плану модернізації. Це непросте завдання, яку ФРУ може реалізувати при подальшій підтримці Дмитра Фірташа, відзначили у Федерації роботодавців.

"Я пропрацював на посаді Голови Федерації роботодавців України 5 років і вирішив, що необхідно зробити ротацію в керівництві цієї впливової організації. Я буду надавати серйозну підтримку руху роботодавців. Другим напрямком, на якому я сконцентруюся, буде реалізація Програми модернізації. Я переконаний, що нашій програмі відновлення економіки немає альтернативи, і ми спільно повинні виконати велику роботу, щоб забезпечити реальну економічну незалежність України", – зазначив Дмитро Фірташ.