ФРУ вітає своїх нових членів - Українську горілчану компанію «Nemiroff» та Групу «ТАС» Фото: ФРУ
06.12.2017

ФРУ вітає своїх нових членів - Українську горілчану компанію «Nemiroff» та Групу «ТАС»

Рішення про приєднання до складу Федерації роботодавців України даних компаній було прийняте 5 грудня, на засіданні Президії Ради ФРУ.

Вітаємо у складі ФРУ Групу «ТАС», основною сферою діяльності якої є фінансовий сектор економіки. Також Група інвестує в промислові компанії, що спеціалізуються на виробництві залізничних вагонів, стального литва та комплектуючих частин для рухомого складу. А починаючи з 2004 року одним з пріоритетних бізнес-напрямків Групи стали проекти у сфері нерухомості. Засновником і основним акціонером Групи та її керуючої компанії є Сергій Тігіпко.

Відтепер у складі ФРУ також і один з лідерів світового ринку алкоголю, що представлений більш ніж у 80-ти країнах світу - компанія «Nemiroff», яка має 140 річну традицію виробництва. Компанію включено до світового клубу мільйонерів (Великобританія), в який входять алкогольні бренди, річний обсяг продажів яких перевищує мільйон кейсів (9-літрових ящиків). У наш час близько 40% всієї експортованої з України горілки – виробництва Nemiroff. Компанія входить в топ-3 постачальників горілки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free у світі, а її продукція лише за останні 10 років завоювала понад 60 медалей та нагород.

Представники цих двох нових членів Федерації, увійшли до складу Ради ФРУ, яка представлена 54 керівниками великих промислових підприємств, лідерами територіальних і галузевих об'єднань бізнесу ключових для України галузей економіки. Від Групи «ТАС» до складу Ради ФРУ увійшов Тегіпко Сергій Миколайович. Від компанії «Nemiroff» - Сорочинський Юрій Валерійович.

Схожі новини

всі новини