ФРУ активно розвиватиме співпрацю з французьким бізнесом
26.06.2018

ФРУ активно розвиватиме співпрацю з французьким бізнесом

Заступник Голови Ради Федерації роботодавців, Почесний президент концерну Nicmas Григорій Дашутін зустрівся з керівництвом MEDEF International та провідними французькими виробничниками у Парижі.

MEDEF або «Рух підприємств Франції», як і ФРУ, є членом МОР. Це найбільша асоціація роботодавців у Франції. Вона має більш ніж 750 тис. компаній - членів.

Григорій Дашутін повідомив, що під час зустрічі, беручи до уваги потенційні напрямки співпраці, а також можливості економічної та торговельної інтеграції, було досягнуто попередньої домовленості щодо проведення у вересні-жовтні зустрічі між Федерацію роботодавців та MEDEF у Києві.

Предметом обговорення у MEDEF також став запропонований українськими роботодавцями новий формат взаємодії наших виробничників з французьким. Йдеться про спільне комплексне вирішення задач енергетичних, газовидобувних, транспортних та логістичних компаній.

Під час зустрічей у форматі В2В розглядалися можливості співпраці у машинобудуванні та альтернативній енергетиці. Григорій Дашутін зустрівся з керівництвом французької компанії Alstom – одного зі світових лідерів у виробництві енергетичного обладнання та залізничного транспорту. А також з компаніями Artelia Group, Lazard Freres, Freyssinet International, MICHAUD EXPORT та багатьма іншими.

Заступник Голови Ради Федерації роботодавців запропонував французьким виробничникам створити в Україні спільний бізнес-парк за участі українських та французьких машинобудівників на базі Інжинірингового центру при Федерації роботодавців машинобудівної галузі.

Французькі бізнесмени наголосили, що український ринок є для них дуже цікавим. Французькі компанії займають сильні позиції в Україні в банківському, та страховому секторах, аграрній галузі, рітейлі. Але можливості для співпраці можуть бути значно більшими, зазначають у Федерації роботодавців України. Тож готові спільно з французькими колегами розвивати перспективні напрямки співпраці.

Схожі новини

всі новини