До нас приєднались Асоціація “Діджитал Україна” і Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців у галузі деревообробки Фото:www.qqnalp.com
13.06.2017

До нас приєднались Асоціація “Діджитал Україна” і Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців у галузі деревообробки

КИЇВ, 13 червня 2017 року. Рішення про приєднання до складу Федерації роботодавців України цих двох бізнес-організацій було прийняте сьогодні, під час розширеного засідання Президії Ради ФРУ.

Вітаємо у нашому складі Асоціацію " Діджитал Україна", яка заснована у 2014 році і представляє 14 найбільших в Україні IT-компаній. Робота Асоціації спрямована на розвиток IT-бізнесу, розробку стратегії розвитку IT в державних органах України. Крім цього, Асоціація має виконує освітню функцію, у рамках якої передбачені різні цікаві програми та ініціативи.

Відтепер у складі ФРУ представлене і Всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців у галузі деревообробки. Об'єднання зовсім молоде, адже утворене у 2017 році, але до його складу вже входить 9 найбільших деревообробних підприємств України.

Прийнято також рішення про включення до складу Ради Федерації роботодавців України Мирона Чернецького, який є генеральним директором ТОВ "Одек" і представлятиме Всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців у галузі деревообробки та Оксани Борисенко - президента Асоціації "Діджитал Україна". Рада ФРУ є керівним органом об'єднання, до складу якого вже входить 54 керівники галузевих і територіальних організацій бізнесу.

Схожі новини

всі новини