Cтартував Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS INTERNATIONAL 2018
28.11.2018

Cтартував Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS INTERNATIONAL 2018

27 листопада в Києві стартував Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS INTERNATIONAL 2018 – своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та молодих кваліфікованих працівників віком від 18 до 22 років. Офіційними організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти та науки і Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України, об'єднання підприємств «Укрметалургпром». Генеральний партнер заходу - "Метінвест".

Наразі цей конкурс - наймасштабніший майданчик для студентів і молодих фахівців, де вони можуть відчути професію, переконатися в правильності свого вибору і утвердитися в амбіціях.

Учасників привітав Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник. Він зазначив, що кожен із присутніх сьогодні у цьому залі вже є переможцем. Адже всі учасники конкурсу своїй справі, прагнуть досконалості і мають бажання змінювати світ навколо на краще.

"Мені особливо приємно бачити стільки чудових молодих людей, які розуміють, що найголовніше – бути майстром у справі, яка тобі дійсно до душі і яка потрібна людям. Що саме висока професійна майстерність – реальний шлях до успіху та визнання. Саме ви – без перебільшення – майбутнє України. Ми, роботодавці, зі свого боку обіцяємо зробити все, щоб ви мали гідну оплату та умови праці і бажання працювати на Батьківщині!" - саме з такими словами звернувся до присутніх Голова Ради ФРУ.

"Я вдячна всім роботодавцям, які прийшли на цей майданчик. Основний наш партнер – Федерація роботодавців України. Варто розуміти, що Україна також стала учасником цього конкурсу на світовому рівні. І ми дуже сподіваємося, що зможемо там гідно представляти нашу країну", – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Після урочитого відкриття гості відвідали інтерактивну виставку, яка поєднала у собі майстер-класи, сучасні цифрові технології та технології моди, мехатроніку і зону Made in ПТО та багато іншого. Все, що на ній представлено, зроблено руками молодих амбітних професіоналів з усієї України.

WorldSkills Ukraine 2018 проходитиме 27-29 листопада в Києві в номінаціях: електромонтажні, зварювальні і слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, кулінарне та перукарське мистецтво, технології моди і мехатроніка. Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань.

Нагадаємо, WorldSkills International - міжнародна некомерційна організація, заснована в 1953 році. У діяльності організації беруть участь 74 країни. Щорічно конкурс проходить в країні-учасниці і раз на два роки –у світовому масштабі. Україна приєдналася до організації в 2016 році.