Бізнес обєднує зусилля із політсилами, які підтримують Маніфест роботодавців та готові сприяти реалізації його основних вимог
11.03.2019

Бізнес обєднує зусилля із політсилами, які підтримують Маніфест роботодавців та готові сприяти реалізації його основних вимог

Зустріч із кандидатом у Президенти України Олександром Вілкулом традиційно розпочалася із презентації плану прискореного економічного розвитку України – Маніфесту роботодавців.

Презентуючи документ, Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зазначив, що його ключова мета – зупинення масового від'їзду українців з країни та зменшення обсягів трудової міграції. А для цього необхідні конкурентні зарплати, зростання економіки та стабільність життя. Саме тому роботодавці закликають однодумців до дискусії з конкретних економічних проблем і, в разі згоди, готові разом їх розв'язувати.

«Час об'єднувати зусилля із політичними силами, які підтримують наш план прискореного економічного розвитку та здатні сприяти реалізації основних вимог роботодавців. У нас є шанс відстояти свої національні інтереси, які ставлять понад усе країни сьогоднішнього глобального та конкурентного світу. І маю надію, що ми його використаємо!» - сказав Голова Ради ФРУ.
Олександр Вілкул подякував роботодавцям за спільне бачення економічної проблематики та пріоритетів, оскільки сам має 19 річний досвід роботи у промисловості і зазначив, що основною задачею для нього завжди було, є і буде забезпечення українців достойною роботою та гідною заробітною платою.

Федерація роботодавців України та кандидат у Президенти України Олександр Вілкул підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Сторони мають спільне розуміння, що зміна ситуації в країні можлива лише завдяки спільним зусиллям бізнесу, політиків та громадськості шляхом реалізації комплексної програми прискореного економічного розвитку. Тож співпрацюватимуть з метою реалізації кроків, які прописані у Меморандумі та основані на 12 пунктах Маніфесту роботодавців України.
Серед них, зокрема:

✔️ поступальне збільшення частки переробної промисловості у ВВП до 2030 року з 12,4% до 25%;
✔️ щорічне збільшення експорту товарів не нижче 10% до 2025 року, та не нижче 5% з 2025 р. до 2030 р., щоб досягти рівня $110 млрд. на рік;
✔️ використання інвестиційних ресурсів держави для розвитку національної економіки шляхом підтримки вітчизняних виробників, тощо.

«Щоб ефективніше переводити наші зустрічі з політиками у практичну площину, укладаючи Меморандуми про співпрацю та взаєморозуміння, ми підкріплюємо їх переліком цілком конкретних законопроектів, які є важливими для економічного зростання та гідного життя українців», - сказав Дмитро Олійник.

Схожі новини

всі новини