В Україні відкрили новий асфальтний завод за участю азербайджанського інвестора Фото: Укравтодор
19.05.2017

В Україні відкрили новий асфальтний завод за участю азербайджанського інвестора

"Алов" є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро

У Львівській області відкрили новий асфальтний завод за участю азербайджанського інвестора. Про це йдеться в повідомленні "Укравтодор" в Facebook.

"Відкриття таких заводів - знак пожвавлення та поліпшення інвестиційного клімату в державі. На сьогодні Львівщина - лідер використання публічних коштів на ремонти і будівництво доріг в Україні", - повідомив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

Так, участь у відкритті взяли надзвичайний і повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу, керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак та заступник голови Львівської облради Володимир Гірник/

Як наголошується, асфальтний завод ТОВ "Алов" є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро в українську промисловість. Загальна площа підприємства: 18 гектарів. Потужність виробництва швейцарсько-італійського заводу Amman 180 тонн асфальту в годину. Крім того, запуск заводу дозволить на початку забезпечити робочими місцями 100 працівників у Львівській області з подальшим збільшенням кількості робочих місць, пов'язаних з нарощуванням обсягів виробництва. На сьогодні середньомісячна заробітна плата на підприємстві становить 6000 грн.

Схожі новини

всі новини