Українською ГТС цікавляться 8 світових компаній, - Міненерговугілля Фото: https://censor.net.ua
09.02.2018

Українською ГТС цікавляться 8 світових компаній, - Міненерговугілля

Міненерговугілля отримало 8 пропозицій від потенційних партнерів і продовжило термін розгляду пропозицій до 1 березня.

Радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський розповів, що на сьогоднішній день вже 8 світових компаній зацікавилися спільним управлінням українською газотранспортною системою.

Радник заявив, що на даний момент проходить прийом і вивчення пропозицій від зацікавлених компаній. Станом на 1 лютого було отримано 8 пропозицій від світових лідерів. Іншими словами Міненерговугілля проводить процедуру Open Season повідомляє Бізнес Цензор.

Продовження термінів прийому пропозицій зі спільного управління ГТС грунтується на невдалому виборі періоду. Міністерство невдало вибрало час для пошуку партнерів і зацікавлених компаній, а також для запрошення їх до попередніх консультацій.

За словами радника міністра офіційні запрошення потенційним партнерам були спрямовані тільки наприкінці грудня 2017 року. Цей період припадає на новорічні та різдвяні свята. Як крайній термін для надання пропозицій було вказано 1 лютого 2018 року. Тому Міністерством було прийнято рішення продовжити термін.

Білявський також зазначив, що з метою ретельнішого вивчення пропозицій та синхронізації процесу зі створенням незалежного оператора ГТС було прийнято рішення продовжити термін прийняття рішень до 1 березня поточного року.