Українсько-норвезький автомобільний ІТ-стартап – розпочато!
01.02.2019

Українсько-норвезький автомобільний ІТ-стартап – розпочато!

Під час українсько-норвезького бізнес-форуму високого рівня, що відбувався в Осло 29 січня 2019 року, сталася знакова подія. В присутності прем'єр-міністрів Норвегії та України Ерни Сульберг та Володимира Гройсмана вітчизняна компанія «Атолл Холдинг» підписала угоду про стратегічне партнерство з норвезькою ІТ-стартап-компанією AISPOT.

ПАТ «Атолл Холдинг», головою правління якого є Олег Боярин, заступник Голови Ради ФРУ, керівник Комітету з підтримки експорту та залучення інвестицій ФРУ, являється однією з провідних холдингових компаній в сфері автопрому. Вона об'єднує і керує біля 50 різних компаній, кількість персоналу яких становить біля 2000 співробітників, володіє сучасним автомобільним заводом в Закарпатті, та має мережу дилерських центрів по всій Україні. Протягом останніх років холдинг активно інвестує в розробку нових цифрових рішень, орієнтованих на мобільність. Тому не дивно, що «Атолл Холдинг» налагодив стратегічне партнерство з провідною норвезькою ІТ-стартап-компанією, яка розробила цифрового помічника у мобільному телефоні. Разом обидві компанії створять нові мобільні сервіси та нову цифрову модель для користувачів.

«Автомобільна індустрія зазнає кардинальних змін за останні 100 років, - коментує подію Олег Боярин. - У найближчому майбутньому 50% вартості розробки автомобілів будуть складатися з ІТ-рішень. Ми маємо 26 років досвіду роботи в автомобільному секторі, з яких 20 останніх виступаємо в якості офіційного партнера Volkswagen Group та, зокрема, бренду Skoda. Використовуючи наш досвід роботи та інженерні можливості України, ми намагаємося бути в авангарді майбутніх перетворень в галузі».

Схожі новини

всі новини