ТОП-10 кращих роботодавців світу: найпривабливішим визнали Google Фото:plus.google.com
12.10.2017

ТОП-10 кращих роботодавців світу: найпривабливішим визнали Google

Найпривабливішим роботодавцем світу для випускників вузів названий Google. Про це свідчать результати дослідження, проведеного фірмою Universum. При цьому, Google здобув перемогу як у діловій, так і в інженерній категорії.

Також у трійку лідерів кращих роботодавців для випускників, які навчалися за спеціальностями, пов'язаними з бізнесом, потрапили аудитор EY (колишній Ernst & Young) та інвестиційний банк Goldman Sachs. А ось в інженерній категорії на другому і третьому місці розмістилися Microsoft і IBM відповідно.

У ТОП-10 категорії бізнес входять всі аудиторські фірми "великої четвірки" - EY, KPMG, PricewaterhouseCoopers і Deloitte. Окрім них, туди також потрапили Apple, Microsoft, Coca-Cola і Procter & Gamble.

Що стосується інженерної діяльності, то в рейтинг кращих також увійшла Apple, але інша частина десятки представлена іншими компаніями. Там розташувалися BMW, Sony, General Electric, Siemens і Intel.

Дослідження Universum проведено на основі опитування студентів в 12 найбільших економіках світу, включаючи США, Китай, Японію, Німеччину, Бразилію, Росію, Великобританію, Францію, Італію, Індію, Канаду та Австралію.

Схожі новини

всі новини