Опубліковано урядову постанову про порядок взаємодії Адміністрації морських портів та Держекоінспекції в портах
26.07.2019

Опубліковано урядову постанову про порядок взаємодії Адміністрації морських портів та Держекоінспекції в портах

26 липня 2019 року була опублікована постанову КМУ № 670 щодо затвердження Порядку взаємодії Адміністрації морських портів України та Держеконіспекції в портах.

 

Документ спрямований на врегулювання питань взаємодії уповноважених органів у разі виявлення випадків скидання суднами (плавзасобами) забруднюючих речовин у межах акваторії морського порту.

Прийняття порядку покликано позбавити екологічну інспекцію можливості здійснювати безпідставні перевірки суден з підняттям на борт для взяття проб на підставі оціночного визначення забруднення акваторії без попереднього лабораторного підтвердження факту забруднення.

Відсутність такого порядку взаємодії негативно позначалася на репутації держави і вела до втрати міжнародних перевізників на користь інших портів регіону Чорного моря.

Майже рік бізнес-асоціації, галузеві організації роботодавців спільно з Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, АМПУ працювала над підготовкою цього порядку в рамках робочої групи при Державній регуляторній службі.

17 липня 2019 року Кабмін на своєму засіданні схвалив постанову, узгоджену з бізнесом.

Разом з тим, повноцінна реалізація зазначеного порядку передбачає прийняття додаткових рішень Уряду, над якими бізнес разом з ДРС, Мініфраструктури, іншими зацікавленими органами влади продовжує роботу.

Схожі новини

всі новини