Офіс з просування експорту проводить опитування!
26.11.2019

Офіс з просування експорту проводить опитування!

Офіс з просування експорту проводить «Опитування бізнес-об'єднань-2020» щодо сприяння в реалізації проектів та ініціатив по підтримці експортерів та підвищення спроможності бізнес-об'єднань ефективно проводити заходи, спрямовані на відкриття нових ринків.

Мета цього опитування – ідентифікувати потенціал бізнес-об'єднань та забезпечити належну підтримку експортно-орієнтованих компаній необхідними послугами, серед яких – проведення аналізу готовності до експорту, визначення нових ринків та побудова експортного плану, експортний консалтинг, спеціалізовані освітні заходи, бізнес-місії та міжнародні виставки.

Пропонуємо Вам приєднатися та пройти опитування за посиланням до 29 листопада:

Опитування серед бізнес-об'єднань щодо заходів, пов'язаних з експортом

Результати цього опитування буде враховано при роботи Офісу з просування експорту, в тому числі — розробки колективних послуг з підтримки експорту на 2020 рік.

 

Крім того, Офіс з просування експорту запускає окреме «Опитування експортерів-2020» для врахування потреб бізнесу в плануванні роботи Установи на 2020 рік - в частині організації та проведення експортної освіти, аналітики, консалтингу, торгових місій та виставок.

Пройти ОПИТУВАННЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Опитування триває до 03 грудня 2019 року.

Схожі новини

всі новини