Мінфін представить на затвердження Кабміну 3–річну бюджетну декларацію
10.05.2019

Мінфін представить на затвердження Кабміну 3–річну бюджетну декларацію

Міністерство фінансів має намір подати на затвердження Кабінету міністрів Бюджетну декларацію на 2020-2022 роки в середині травня.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова під час дискусійної панелі на бізнес-форумі Європейського банку реконструкції та розвитку.
"Міністерство фінансів продовжить працювати над активним впровадженням середньострокового бюджетного планування. Зокрема, наступного тижня подасть на затвердження Кабінету міністрів Бюджетну декларацію на 2020-2022 роки", - сказано в повідомленні.

Серед інших пріоритетів Мінфіну:
✔реформа ДФС.
Податкова служба має стати сервісом для чесного бізнесу, митна служба - захищати економічний простір України, бути сильною та прозорою
✔корпоративне управління в державних банках.
Наглядові ради в Ощадбанку та УкрЕксимбанку мають бути сформовані вже наступного тижня. І ми будемо завершувати процес підготовки до входження IFC до Укргазбанку
✔приватизація.
Держава зацікавлена в тому, щоби у підприємств були ефективні власники, які платять податки регулярно і вчасно.
✔відкритість та прозорість у публічних фінансах, як на державному, так і на місцевому рівні.
Мінфін продовжує розкривати дані та надавати відкритий доступ до інформації про бюджетну політику, показники виконання бюджетів, середньострокових планів.

Нагадуємо:
Бюджетна декларація міститиме, зокрема, сукупні стелі видатків та стелі видатків головних розпорядників коштів державного бюджету, цілі та показники результату їх діяльності, загальну оцінку фіскальних ризиків.
Законом передбачається встановлення бюджетних правил, зокрема, щодо дефіциту державного бюджету та обсягу надання державних гарантій, затвердження Стратегії управління державним боргом на середньостроковий період.
Також передбачається оновлення бюджетного календаря, а саме встановлення строків підготовки бюджетної декларації та інформації, необхідної для її складання.

За інформацією видання Економічна правда

Схожі новини

всі новини