Лозівський ковальсько-механічний завод нарощує обсяги виробництва
17.04.2018

Лозівський ковальсько-механічний завод нарощує обсяги виробництва

Підбиваючі підсумки роботи Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) у 2017 році, Генеральний директор Олексій Рубчев підкреслив, що минулий рік був непростим і в той же час успішним і результативним.

ЛКМЗ, як і раніше, є стратегічним містоутворюючим підприємством, найбільшим платником податків до місцевого бюджету і надійним соціальним партнером міста. Підприємству вдалося зберегти стабільність і позитивну динаміку за основними напрямками виробничо-господарської діяльності.

«Ми активізували всі наші ресурси, виробництво спецтехніки, причіпної агротехніки, відновили співпрацю з ХТЗ, відновили виробництво комплектуючих для залізничної галузі», - зазначив Олексій Рубчев.

У 2017 році було випущено товарної продукції на суму 653 847,7 тис. грн. Темпи зростання обсягів виробництва по відношенню до 2016 року склали 136,8%. У планах 2018 року - зростання цих показників на 50-60% для досягнення стратегічної мети - подолання мільярдної позначки.

У 2017 році завод придбав і нове обладнання. 

«У минулому році було розпочато реалізацію масштабного проекту - введення в експлуатацію цеху з виробництва агротехніки. Нова техніка  дозволить заводу розширити номенклатуру продукції і вивести техніку ЛКМЗ на ще більш високий рівень якості » - розповідає Гендиректор.

Рубчев Алексей Владимирович.jpg

Крім того, на підприємстві планують  розвиток ще низки напрямків, серед яких виготовлення осей для причіпної техніки, випуск трансмісій для сільгоспагрегатів, освоєння запасних частин для тракторів, що випускаються на підприємствах близького зарубіжжя.

Пріоритетними для ЛКМЗ залишаються питання охорони праці, кадрової політики, підвищення соціальних стандартів.

«У поточному році підприємство вже тричі підвищувало тарифні ставки і посадові оклади, з 1-го травня заплановане наступне підвищення. Загальне збільшення з початку року складе близько 30%, а для робітників-відрядників - понад 50%. За більшістю напрямків виробництва підприємство вже зараз завантажено до кінця року, що поряд із постійним підвищенням рівня оплати праці робить Лозівський ковальсько-механічний завод, мабуть, найбільш привабливим роботодавцем регіону. У планах - і розширення програми наставництва, яка повинна охопити нові спеціальності. Це дозволить нам у перспективі на 4-5 років оновити персонал і залучити молодь на підприємство », - позначає керівник ЛКМЗ.

DSC_2762.jpg

ЛКМЗ продовжує сприяти розвивитку своїх співробітників, у 2017 році підвищили кваліфікацію і навчилися новим професіям 565 осіб, здобувають освіту у ВНЗ, коледжах і технікумах більше 80 працівників.

Велику увагу завод приділяє безпечним умовам праці. У 2017 році регулярно проводилися медогляди, заходи  протипожежної безпеки, здійснювалася атестація робочих місць. Робочі забезпечувалися спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту та спецхарчуванням.

У 2018 році продовжиться оновлення санітарно-побутових комплексів і душових, установка кондиціонерів і станції для очищення питної води. Передбачається також здійснити ряд заходів з енергозбереження.

«Успіхи ЛКМЗ - це заслуга всього колективу заводчан. Я вдячний кожному працівнику за професіоналізм і самовідданість. Упевнений, що попереду нас чекає багато цікавих завдань і нових досягнень», - резюмує Олексій Рубчев.