Харківський плитковий завод розширює виробництво
14.09.2018

Харківський плитковий завод розширює виробництво

На ХПЗ відкрито новий цех. Він повністю автоматизований та оснащений новітнім європейським обладнанням, яке використовують передові виробники плитки в ЄС. Тут вироблятимуть 4 млн кв. м плитки на рік. Для будівництва цеху залучено 750 млн грн інвестицій. Це розвиток виробництва, а відповідно – Харківського регіону взагалі. Надходження до бюджету зростуть на 35 % — або 45 млн грн. А жителі Харківщини отримають понад 100 нових робочих місць.

За словами голови наглядової ради ПрАТ «Харківський плитковий завод» Валентина Шеветовскького, нові потужності дозволять випускати унікальну для України плитку розміром 1,2 на 1,6 м з надвисоким ступенем вологостійкості. Продукція повністю відповідатиме світовим стандартам якості. Будівництво такого цеху стало можливим, зокрема, завдяки сприятливому бізнес-клімату, створеному на Харківщині.

«Порозуміння з владою та підтримка в регіоні чесного бізнесу дають нам змогу планувати й подальше розширення виробництва», — підкреслив Валентин Шеветовський.

"Це наступний етап інвестиційної програми підприємства, експорт продукції на нові ринки, імідж України як виробника готової продукції і що найголовніше - нові робочі місця для харків'ян. Плюс 10 відсотків збільшення середньої зарплати по всьому підприємству. Сьогодні ХПЗ забезпечує високопродуктивними робочими місцями 1405 осіб і продає конкурентну продукцію в десятки країн світу. І все це завдяки вірі в свою справу, працьовитості та професіоналізму команди підприємства. Від імені Федерація роботодавців України вітаємо колег з новою перемогою і разом докладемо подальші зусилля, в реалізації рецепта боротьби за наших людей - створювати високооплачувані робочі місця і високопродуктивні виробництва на нашій землі!" - сказав генеральний Директор ФРУ Руслан Іллічов.

У ході робочої поїздки на ХПЗ голова Харківської ОДА Юлія Світлична вручила керівнику підприємства державну нагороду – Орден за заслуги ІІ ступеня, відзначивши участь ХПЗ у соціальних проектах та постійне зростання соціальних гарантій для працівників заводу. Також керівник області вручила почесні відзнаки ХОДА найкращим робітникам плиткового заводу.

Схожі новини

всі новини