Іноземні інвестори отримали гарантії  незмінності інвестиційного клімату
10.12.2018

Іноземні інвестори отримали гарантії незмінності інвестиційного клімату

Кабмін прийняв розпорядження № 946-р "Про підписання Мирової угоди між компаніями "Філіп Морріс Інтернешнл Інк. (США)", "Філіп Морріс Глобал Брендс Інк. (США)", "Філіп Морріс Брендс Сарл (Швейцарія)", ПрАТ «Філіп Морріс Україна» (Україна)" та Україною".
Виконання цього рішення Уряду дозволить нарешті завершити кількарічний податковий спір одного з найбільших платників податків в Україні та Державної фіскальної служби України.
Предметом спору є донарахування члену ФРУ - ПрАТ «Філіп Морріс Україна» податків на суму 635 млн грн за ввезення сировини в режимі переробки на митній території України протягом 2015-2016 років.
Дозвіл для здійснення операції з переробки на митній території України був виданий у березні 2015 року Харківською митницею терміном на один рік.
Це дозволило підприємству зберегти робочі місця та завантаження виробництва. Загальна вартість готової продукції, яка була вироблена та експортована склала 97 млн доларів.
Позитивним фактором збереження стабільності інвестиційного клімату є відкритість Уряду до діалогу з міжнародними інвесторами у врегулюванні зазначеного податкового спору.
Саме розуміння необхідності підтвердження репутації України як країни, що відкрита для співпраці та залучення інвестицій всіма учасниками робочої групи при ДФС України дозволило напрацювати компромісне рішення, схвалене Кабміном. Федерація надавала підтримку компанії на всіх етапах підготовки та розгляду Мирової угоди.
Вимоги іноземних інвесторів зводяться до ключових речей – стабільності умов ведення бізнесу і верховенства права.
Довідково: За даними ДФС України, «Філіп Морріс Україна» увійшла до числа 10 найбільших платників податків в Україні у 2017 році. Афілійовані компанії Філіп Морріс в Україні за минулий рік сплатили понад 15,4 млрд.грн. податків та забезпечують понад 1300 робочих місць в Україні.
Компанія здійснює експорт продукції до шести країн, зокрема таких як Японія і Саудівська Аравія

Схожі новини

всі новини