06.08.2019

Чи може тютюнова компанія відповідати цілям сталого розвитку? Філіп Морріс Інтернешнл констатує прогрес на шляху до сталого майбутнього без диму

 

Філіп Морріс Інтернешнл (ФМІ) опублікувала свій четвертий Звіт про сталий розвиток, в якому

детально описується прогрес компанії в ключових областях. Місія ФМІ - майбутнє без тютюнового диму - прагнення компанії до сталого розвитку в бізнес-стратегії.

Звіт ФМІ зі сталого розвитку за 2018 рік показує, яких зусиль ФМІ докладає, щоб побудувати майбутнє без тютюнового диму - у тому числі, і трансформацію бізнесу за низкою ключових показників.

Стратегія компанії доповнює зусилля Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо зниження поширеності куріння і спрямована на зменшення кількості курців серед споживачів ФМІ більш ніж в три рази швидше, в порівнянні з показником, встановленим ВООЗ.

Компанія прагне, щоб до 2025 року не менше 40 мільйонів людей, які не готові відмовитися від куріння, перейшли на бездимні продукти ФМІ. Це призвело б до скорочення числа курців звичайних сигарет на 55 мільйонів.

Звіт демонструє, як ФМІ продовжує спрямовувати значні ресурси на запобігання дитячої праці і поліпшення умов праці; нарощування зусиль щодо поліпшення інтеграції та різноманітності; зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок більш раціонального використання енергії, води та переробки сміття, а також збереження біорізноманіття, землі та лісів.

Чотири стовпи в стратегії сталого розвитку ФМІ: перетворення бізнесу, підвищення ефективності виробництва, управління його соціальним впливом і зменшення впливу на навколишнє середовище.

У кожному з цих стовпів ФМІ переосмислила свої найбільш актуальні завдання, надавши інформацію, отриману від широкої групи зовнішніх і внутрішніх зацікавлених сторін. Це допомогло компанії визначити пріоритетні області, в яких її робота може надати найбільший вплив, сприяючи досягненню цілей Організації Об'єднаних Націй в сталий розвиток.

Звіт про сталий розвиток за 2018 рік був розроблений відповідно до стандартів Глобальної ініціативи зі звітності (GRI), відповідає вимогам Ради зі стандартів обліку в галузі сталого розвитку (SASB) і надає великі дані, пропонуючи читачам оцінити ефективність ФМІ по широкому набору показників.

«З огляду на те, що трансформація нашого бізнесу швидко просувається, що призведе до нових викликів і можливостей, нам важливо було мати оновлену зовнішню точку зору», - говорить Хуб Савелькоулс, директор ФМІ зі сталого розвитку.

Проведений в минулому році аналіз сталого розвитку компанії показав, що місія компанії - створення світу без тютюнового диму, замінюючи сигарети на менш шкідливі альтернативи без тютюнового диму для дорослих курців, які не готові відмовитися від куріння - є фундаментальною для прагнення ФМІ стати лідером в сталому розвитку.

Повний Звіт ФМІ зі сталого розвитку за 2018 рік ви знайдете тут:

https://www.pmi.com/sustainability/sustainability-report