У складі Федерації запрацював підкомітет з питань державних закупівель Фото: ФРУ
16.03.2017

У складі Федерації запрацював підкомітет з питань державних закупівель

КИЇВ, 16 березня 2017 року. У складі Федерації роботодавців України запрацював підкомітет з питань державних закупівель – платформа для діалогу між виробниками з проблемних питань галузей у сфері державних закупівель.

Підкомітет створено в рамках роботи Комітету ФРУ з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки, очолює який Віталій Немілостівий – почесний голова Корпорації "УкрІннМаш".

Лідером підкомітету з питань державних закупівель є Віктор Козирєв – заступник генерального директора Корпорації "УкрІннМаш".

Перше засідання, що відбулося сьогодні, зібрало виробників машинобудування, металургії, легкої промисловості, електротехнічної галузі, сільгоспмашинобудування, приладобудування, деревообробної галузі, авіабудування, Львівського обласного об'єднання роботодавців.

В епіцентрі обговорення учасниками засідання було питання необхідності вдосконалення законодавства про публічні закупівлі. Основна мета - практичне застосування з урахуванням директив ЄС та видання центральним органами виконавчої влади необхідних підзаконних актів.

Окремо було розглянуто питання укладання рамкових угод і конкретизації порядку цієї процедури, а також створення переліку продукції до якої можуть бути застосовані рамкові угоди для довготривалого постачання.

Для виробників також важливим є питання підготовки трьох окремих розділів до закону про публічні закупівлі щодо здійснення закупівель у державному секторі, сфері комунального господарства та у сфері оборони.

Детальний протокол засідання підкомітету буде розіслано всім учасникам засідання, а також розміщено на сайті Федерації.

Всі питання, що були розглянуті на засіданні підкомітету та конкретні пропозиції виробників, як наголосив Віталій Немілостівий, будуть передані найближчим часом особисто Першому віце-прем'єр міністру-Міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву. Більше того, Комітет тісно співпрацює з Національним комітетом з промислового розвитку при Кабміні, заступником голови якого є заступник голови Федерації роботодавців України, почесний президент ІГ "УПЕК" Анатолій Гіршфельд.

Також ФРУ – єдине бізнес-об'єднання, керівництво якого бере участь у всіх засіданнях Уряду. Це дозволяє на рівні публічного діалогу піднімати найбільш актуальні для бізнесу питання розвитку економіки та промисловості безпосередньо перед Прем'єр-міністром та профільними міністрами.

Схожі новини

всі новини