Створюємо разом національний он-лайн портал, присвячений світу професій та кваліфікацій Фото: blogs.autodesk.com
25.04.2017

Створюємо разом національний он-лайн портал, присвячений світу професій та кваліфікацій

Не можете знайти необхідну інформацію про професії чи кваліфікації? Не знаєте, які можливості відкриваються для Вас зі здобуттям кваліфікації? Не уявляєте як бути, якщо маєте досвід роботи, але не маєте диплома?

 

Візьміть участь в опитуванні і допоможіть створити національний он-лайн портал, присвячений світу професій та кваліфікацій.

У грудні 2016 року Урядом ухвалено План заходів із впровадження Національної рамки кваліфікацій на 2016 - 2020 роки (розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 1077), за яким одним із напрямів роботи є удосконалення системи інформування всіх стейкхолдерів про різні аспекти національної системи кваліфікацій / впровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК).

Для цього передбачається створити національний веб-сайт - платформу, що буде спрямована на збір даних на єдиному ресурсі та поширення інформації про кваліфікації, професії, професійні стандарти, можливості підтвердження результатів неформального навчання, інші аспекти національної системи кваліфікацій, а також створення Національного реєстру кваліфікацій, офіційно включених до НРК.

etf-logo

Європейський фонд освіти спільно з Федерацією роботодавців України проводить ОПИТУВАННЯ з метою вивчення думок потенційних користувачів веб-сайту про те, яка інформація повинна на ньому розміщуватися.

Запрошуємо компанії та членські бізнес-об'єднання взяти участь у цьому опитуванні, що триватиме до 10 травня. Будь ласка, надавайте відповіді на всі поставлені запитання, а також діліться власними коментарями і пропозиціями.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ

Схожі новини

всі новини