Сьогодні у прямому ефірі Українського радіо експерт ФРУ розповість про що домовились уряд, роботодавці та профспілки у новій Генеральній угоді Фото: teambuilding.firebirdevents.co.uk
25.08.2016

Сьогодні у прямому ефірі Українського радіо експерт ФРУ розповість про що домовились уряд, роботодавці та профспілки у новій Генеральній угоді

Напередодні святкування 25-ої річниці Незалежності України, 23 серпня, уряд, роботодавці та профспілки підписали тристоронню Генеральну угоду на 2016-2017 рр. Підписання документу - це результат майже чотирирічних переговорів. Нова Генеральна угода стала 11-ою, що була укладена за часів незалежності України.

Документ визначає трудову та соціальну політику України на наступні півтора роки. Головними пріоритетами нової Угоди стало збереження і створення нових робочих місць, підняття зарплат і поліпшення умов для роботи бізнесу.

Про що домовились уряд, роботодавці та профспілки у новій Генеральній угоді більш детально розкаже директор департаменту соціальної політики Федерації роботодавців України Юрій Кузовой, сьогодні, о 17.10, у прямому ефірі Українського радіо, у програмі "Відкрита студія".

Схожі новини

всі новини