Сільгоспвиробники отримуватимуть часткову бюджетну компенсацію за техніку, придбану починаючи з 15 березня 2017 року Фото:www.csmonitor.com
04.08.2017

Сільгоспвиробники отримуватимуть часткову бюджетну компенсацію за техніку, придбану починаючи з 15 березня 2017 року

Мінекономрозвитку в листі до Федерації роз'яснило термін і порядок часткової бюджетної компенсації аграріям вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Як відомо, за ініціативи ФРУ Кабмін прийняв постанову №130, якою затверджено Порядок використання відповідних коштів держбюджету. Вказана постанова набула чинності 15 березня 2017 року, тобто часткова компенсація у розмірі 20% вартості (без урахування ПДВ) надається за техніку й обладнання, придбані саме починаючи з цієї дати й до 1 грудня поточного року.

Мінекономрозвитку також нагадує, що перелік відповідної техніки та обладнання оприлюднено на офіційних сайтах цього міністерства та Мінагрополітики.

Вартість техніки та обладнання мають бути зазначені в акті приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі.

Схожі новини

всі новини