Прем’єр-міністр закликав членів уряду виконувати генугоду, підписану з роботодавцями та профспілками Фото: kmu.gov.ua
20.10.2016

Прем’єр-міністр закликав членів уряду виконувати генугоду, підписану з роботодавцями та профспілками

Прем'єр-міністр закликав членів уряду виконувати Генеральну угоду, підписану з роботодавцями та профспілками. Про це Володимир Гройсман заявив на засіданні уряду.

"Вчора відбулась достатньо предметна розмова, непроста з профспілками, з Федерацією роботодавців. Саме головне – у нас є діалог. Не просто формальний, а чітке розуміння завдань. Я хочу подякувати українським профспілкам за розуміння реального стану справ у країні. Те, що ми підписали тристоронню угоду – профспілки, Федерація роботодавців України і уряд – на нас накладає серйозні зобов'язання. Угода підписана і вона має бути виконана. Якщо не можемо виконати якісь положення – дискутуйте, вносьте зміни. Але я хоті в би, щоб кожен міністр в розрізі своїх зобов'язань мав постійний діалог з галузевими профспілками, роботодавцями", – сказав Володимир Гройсман.

Генеральна угода між роботодавцями, профспілками та урядом була підписана 23 серпня. Головні пріоритети на наступні півтора роки - збереження і створення нових робочих місць, підняття зарплат і поліпшення умов для роботи бізнесу. Створення нових робочих місць і підвищення оплати праці – безпосередньо залежать і від умов роботи бізнесу. Цьому присвячено цілий розділ угоди. В його основі - принципи, прописані в Плані модернізації України.

Схожі новини

всі новини