Підписали Угоду про співпрацю з Пенсійним Фондом України Фото: ФРУ
18.05.2017

Підписали Угоду про співпрацю з Пенсійним Фондом України

Голова Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Дмитро Олійник та Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний підписали Угоду про співпрацю.

Документ передбачає спільну діяльність у сферах організаційної, аналітичної, законотворчої роботи, інформаційного забезпечення страхувальників та застрахованих осіб у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Реалізацію напрямів співпраці, визначених Угодою, Олексій Зарудний запропонував розпочати з наступної зустрічі-презентації напрацювань Фонду щодо новітніх технологій та сервісів. Зокрема, спільно відпрацювати технологію електронної реєстрації трудових відносин.

У свою чергу Дмитро Олійник відзначив, що підписання документу актуальне для обох сторін, оскільки питання пенсійної реформи мають вирішуватись спільними зусиллями.

"Ідея необхідності модернізації Пенсійної системи в Україні обговорювалась і підтримувалась стороною роботодавців вже давно. З того, що можна було почути з презентації Прем'єр-міністра і що важливо для бізнесу, не передбачається збільшення внесків від роботодавців або встановлення якихось додаткових платежів. Хоча, остаточний аналіз доцільно буде робити вже після аналізу відповідного законопроекту. Сторона роботодавців готова бути активним учасником процесу обговорення або дискусій норм цього законопроекту", - сказав під час зустрічі Голова СПО роботодавців.

Крім пенсійної реформи в Україні в епіцентрі уваги під час зустрічі були проблемні питання взаємодії підприємств та Пенсійного фонду, зокрема, в частині відшкодування підприємствами витрат на виплату пільгових пенсій за списками 1 і 2.

Також Дмитро Олійник і Олексій Зарудний обговорили перспективи запровадження електронної форми трудової книжки та необхідності проведення ґрунтовних консультацій для пошуку виважених рішень в цьому напрямку.

Довідково.
СПО роботодавців є лідером ділової думки України. Це вищий представницький орган, до складу якого вже увійшло 17 всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців на національному рівні. Основна задача – представляти консолідовану думку національного бізнесу під час реалізації державної політики у соціально-трудовій та економічній сферах.

Схожі новини

всі новини