Роботодавці оголосили недовіру Першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі України Максиму Нефьодову Фото: shutterstock.com
13.02.2018

Роботодавці оголосили недовіру Першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі України Максиму Нефьодову

ФРУ спільно з іншими бізнес-об’єднаннями, профільними асоціаціями та українськими виробниками звернулися до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою звільнити Максима Нефьодова з посади Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України та провести службове розслідування щодо його діяльності. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Президії Ради ФРУ та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Підприємці зазначають, що не хочуть і далі бути свідками того, як зникає українська промисловість. Адже після падіння промислових індексів протягом чотирьох років поспіль у 2012-2015 роках, 2016 рік приніс надії на відновлення зростання. Проте вже у 2017 році падіння промисловості відновилося. Гроші, які українці сплачують у вигляді податків і які б мали спрямовуватися на розвиток інфраструктурних проектів, створення продукції з високою доданою вартістю та нових робочих місць у країні, йдуть на підтримку інших економік, виробники яких імпортують до України товари, що успішно виробляються вітчизняним бізнесом. Автори звернення переконані, що безпосередню відповідальність за розвал української промисловості несе людина, яка, згідно зі своїми функціональними обов’язками, має опікуватися її розвитком - Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. За час перебування на нинішній посаді він не лише не спромігся ініціювати розробку ефективної програми розвитку національної промисловості, незважаючи на вимоги бізнесу, але й навпаки низкою своїх дій, а також бездіяльністю зробив все, щоб такий документ не з’явився. Ще один фактор, який завдає шкоди національній промисловості – постійна протидія з боку пана Нефьодова будь-яким спробам розвернути систему державних закупівель обличчям до вітчизняного виробника, суцільне нехтування заходами з його підтримки у цій сфері, які є сталою практикою у всіх розвинених країнах світу. А агресивне несприйняття паном Нефьодовим нещодавно прийнятого в першому читанні Верховною Радою Закону «Купуй українське, плати українцям» взагалі ставить питання: розвитком чиєї промисловості опікується Перший заступник Міністра?

Підприємці переконані, що не мають права просто дивитися, як на їх очах вбивають промисловість України. Тим більше, що саме вони розвивають економіку, сплачують податки, та створюють робочі місця! Наша країна не може витрачати час на боротьбу з людьми, що стоять на шляху до її виходу з кризи та подальшого розвитку. Необхідно діяти надзвичайно швидко, щоб кардинально змінити ситуацію. Тому підприємці очікують від Уряду не лише розслідування діяльності Нефьодова та його звільнення, а, перш за все, якнайшвидшого прийняття актуальної програми розвитку української промисловості та готові допомогти зробити це якнайшвидше. Вони закликають український бізнес приєднуватися до відкритого звернення, до захисту спільних позицій та боротьби за краще майбутнє для країни!

Схожі новини

всі новини