Обов’язкове впровадження з 1 лютого системи «єдиного вікна» відтерміновано: Успіх лобіювання ФРУ Фото:https://www.15five.com
02.02.2018

Обов’язкове впровадження з 1 лютого системи «єдиного вікна» відтерміновано: Успіх лобіювання ФРУ

Завдяки активній позиції Федерації роботодавців України, Кабмін відтермінував стовідсоткове впровадження з 1 лютого системи «єдиного вікна» по експорту та транзиту, а також частково спростив по імпорту. Тому українські виробники продовжують нормально працювати і колапсу в роботі підприємств не сталося.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України, зокрема її Митний комітет, надали Уряду та Мінфіну пропозиції щодо першочергових заходів які б полегшили та спростили перехідний процес.

Уряд дослухався до пропозицій ФРУ і 31 січня ухвалив рішення, яким частково вдосконалено механізм «єдиного вікна». Постанова КМУ передбачає продовження на 1 рік можливості добровільного застосування системи «єдиного вікна». Зокрема у випадках: переміщення товарів транзитом, вивезення за межі України товарів морським, залізничним та авіаційним транспортом.

Однак значна частина пропозицій, наданих ФРУ, не була врахована у відповідних змінах до постанов Кабінету Міністрів України.

Заступник директора департаменту ФРУ з економічної політики Ігор Муратов розповів, що Федерація продовжує отримувати та узагальнювати зауваження і пропозиції бізнесу, який вимагає подальшого вдосконалення системи «єдиного вікна».

Ми переконані у необхідності ухвалення додаткових урядових рішень з тим, щоб уникнути затримок в отриманні імпортної сировини та комплектуючих українськими виробниками і зробити «єдине вікно» зручним для користування бізнесом.

Схожі новини

всі новини