Керівництво ФРУ у складі робочої групи Кабміну з питань захисту бізнесу від дій недобросовісних правоохоронців Фото:exame.abril.com.br
15.08.2017

Керівництво ФРУ у складі робочої групи Кабміну з питань захисту бізнесу від дій недобросовісних правоохоронців

Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник захищатиме інтереси і права бізнесу у складі урядової робочої групи з питань захисту бізнесу від дій недобросовісних правоохоронців. Зазначена площадка є консультативно-дорадчим органом Кабміну, який на основі аналізу фактів порушень слідчими органами прав бізнесу, зокрема іноземних інвесторів і підприємств з іноземним капіталом, готує пропозиції про удосконалення кримінального та кримінального процесуального законодавства.

До складу групи також включено представників відповідних силових структур - НАБУ, ДФС, Нацполіції, СБУ, Генеральної прокуратури. Очікується, що найближчим часом робоча група підготує Уряду рекомендації та пропозиції про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (УПК).

«Створення міжвідомчої робочої групи – це наслідки чоловічої розмови прем'єра із силовиками ще навесні, - зазначає заступник голови Комітету з питань захисту бізнесу та прав власності ФРУ Олег Вачаєв. Тоді ж був підготовлений варіант змін до УПК, згідно з яким впроваджується обов'язкова відеофіксація слідчих дій (при цьому відео слугує в якості доказу), встановлюються чіткі терміни досудового розслідування, спеціальна процедура вилучення цифрових даних під час обшуку. Від членів Федерації роботодавців України також пролунали пропозиції про забезпечення реальних можливостей участі адвокатів в слідчих діях. Думаю, за допомогою робочої групи опрацювання законопроекту пришвидшиться».

Схожі новини

всі новини