ФРУ виступає за збільшення видатків бюджету на підтримку реального сектору економіки Фото:trainingzone.co.uk
13.06.2017

ФРУ виступає за збільшення видатків бюджету на підтримку реального сектору економіки

Федерація роботодавців України звернулася до Міністерства фінансів з проханням в обов'язковому порядку врахувати у проекті Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 рр. наступні пропозиції бізнесу.

По-перше, передбачити поетапне зниження рівня перерозподілу ВВП через зведений бюджет у 2018-2020 рр. з його доведенням до 28-29%.

По-друге, запланувати поетапне збільшення видатків бюджету на підтримку реального сектору економіки, передусім машинобудування. Зокрема, шляхом часткової компенсації вартості кредитів для підприємств реального сектору економіки. Прикладом є програма, що діє для українських виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу.

По-третє, передбачити необхідні для економіки заходи з макроекономічної стабілізації, підтримки експорту, залучення інвестицій.

Наразі під час робочих зустрічей з обговорення проекту бюджетної резолюції на 2018-2020 роки, що відбуваються у Мінфіні, беруть участь експерти Федерації роботодавців України – директор Департаменту економічної політики Сергій Салівон та директор Департаменту соціальної політики Юрій Кузовой.

Схожі новини

всі новини