Федерація розпочала роботу по створенню інклюзивного ринку праці Фото:
02.06.2017

Федерація розпочала роботу по створенню інклюзивного ринку праці

Федерація роботодавців України розпочинає роботу в рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» на 2017-2022 роки.

Проект, фінансований урядом Данії, та впроваджуваний в Україні через Міжнародну організацію праці, покликаний сприяти рішенню структурних проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях за рахунок зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів формування політики в цій сфері.

Як пояснює директор департаменту соціальної політики ФРУ Юрій Кузовой, в рамках проекту експерти Федерації та членських організацій братимуть участь у реалізації заходів на регіональному та секторному рівнях. Ці заходи будуть спрямовані на забезпечення відповідності системи підготовки кадрів потребам роботодавців, підвищенню ефективності діяльності служби зайнятості і забезпечення ринку праці кадрами, підвищенню якості соціального діалогу, ведення колективних переговорів, створенню середовища для сталого розвитку підприємств та формування бізнес-навичок та розвиток підприємництва.

30 травня відбулась зустріч Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника з представниками уряду Данії, на якій відбулось обговорення напрямків співпраці в рамках проекту та залучення Федерації до його реалізації.

Схожі новини

всі новини