Експерти Федерації повернули ліцензію соціально важливому підприємству-виробнику препаратів для онкохворих Фото: www.datapipe.com
12.05.2017

Експерти Федерації повернули ліцензію соціально важливому підприємству-виробнику препаратів для онкохворих

Експерти Федерації на засіданні Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при Державній регуляторній службі захистили права та повернули ліцензію на провадження діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами ТОВ «Ремедігруп». Підприємство виробляє препарати для онкохворих і є важливим місцевим соціальним проектом у м. Вишневому, Київської області.

З офіційного сайту Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками керівництву «Ремедігруп» стало відомо про рішення щодо анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами. Ліцензія була анульована у зв'язку з відмовою ліцензіата у проведенні позапланової перевірки.

Як було встановлено у ході дослідження всіх обставин, орган ліцензування неправильно кваліфікував подію «відмова», а також допустив низку процедурних порушень. Для прикладу, ані керівника підприємства, ані завідуючого складом не повідомили про перевірку, як це необхідно було зробити згідно діючого законодавства. Крім того, відповідно до законодавства акти перевірки мають містити детальне викладення фактів порушення законодавства, їх обгрунтування та у випадках, якщо вони стосуються невиконання ліцензіатом вимог відповідних ліцензійних умов, містити посилання на конкретні пункти цих ліцензійних умов. Натомість, усіх цих вимог акт органу ліцензування не містив.

В результаті, Радою при ДРС одноголосно було прийнято рішення про повернення підприємству ліцензії для здійснення законної господарської діяльності.

Федерація роботодавців України нагадує, що підприємці, яких позбавили ліцензій або відмовили у їх видачі та переоформленні, можуть звертатися до наших експертів для вирішення цього питання. ФРУ має представництво у складі 4-х фахівців в Експертно-апеляційній раді, яка є унікальним і практично єдиним в Україні органом для досудового вирішення суперечок у сфері ліцензування. З початку роботи цього органу у 2012 році задоволено близько 500 скарг підприємців.

Експерт в ФРУ, який координує даний напрямок роботи
Наталія Гостєва – директор Департаменту дерегуляції підприємницької діяльності
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(044) 251-70-21

Схожі новини

всі новини