Досягнуто згоди щодо видачі Польщею двох тисяч додаткових дозволів на міжнародні автоперевезення
07.12.2018

Досягнуто згоди щодо видачі Польщею двох тисяч додаткових дозволів на міжнародні автоперевезення

У Мініфраструктури відбулося дводенне засідання українсько-польської Робочої групи з питань з питань транспорту, на якому були присутні представники ФРУ. У ході засідання обговорювалися питання, пов'язані з усіма видами транспортного сполучення між Україною та Польщею. Основну увагу було приділено виділенню додаткових дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.
За результатами складних переговорів було досягнуто згоди щодо видачі двох тисяч додаткових дозволів для зняття напруги, яка виникає в пунктах пропуску.
Учасники зустрічі підкреслили, що зможуть кінцево дійти згоди щодо квоти на 2019 рік впродовж першого півріччя, а можливо, навіть наступного тижня.
Адже сторони погодилися щодо проведення у Варшаві зустрічі між перевізниками двох країн, до якої долучаться профільні міністерства України та Польщі. Мета зустрічі – виробити позицію щодо додаткових транзитних дозволів та обговорити порядок видачі поляками дозволів на наступний рік відповідно до раніше досягнутих домовленостей. Зокрема, польська сторона зазначила, що, якщо перша половина 2019 року покаже, що українські перевізники потребують більше дозволів, Польща готова це питання розглянути.
Міністр інфраструктури Республіки Польща Анджей Адамчик пообіцяв, що питання обов'язково будуть вирішені: «У нас є бажання і ми дійдемо згоди, знайдемо консенсус», - сказав він.

Схожі новини

всі новини