Нарада: Перелік «небезпечних» дозволів для підприємств необхідно суттєво скорочувати Фото:www.pretoria-news.co.za
15.06.2017

Нарада: Перелік «небезпечних» дозволів для підприємств необхідно суттєво скорочувати

20 червня 2017 року, об 11.00, в Федерації роботодавців України відбудеться нарада з обговорення питання скорочення переліку видів робіт підвищеної небезпеки, а також переведення деяких видів дозволів на декларативний принцип.

Робота машин та устаткування, особливо у машинобудуванні, пов'язана з ризиком для здоров'я та життям людини, загрозами довкіллю. Тому експлуатація техніки та обладнання підвищеної небезпеки регламентується спеціальною процедурою. Зокрема, перед початком роботи такого устаткування проводиться його експертиза, на підставі якої видається спеціальний дозвіл. Але життя не стоїть на місці: виробники машин й механізмів втілюють власні стандарти безпеки, а підприємства, що їх експлуатують – витрачають чимало коштів, аби зробити виробничий процес менш ризикованим.

У той же час перелік робіт підвищеної небезпеки, які потребують спеціальних дозволів (порядок їх видачі регламентується постановою Кабміну №1107 від 26.10. 2011 р.), залишається незмінним. Більше того, державні контролюючі органи часом використовують вищезгадану експертизу з метою тиску на підприємства, а також на компанії, що мають право на проведення подібних експертиз.

На нараді будуть також обговорені питання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, висновок якої є підставою для видачі дозволів.

На захід вже зареєструвались:
ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат"
ПАО «Азот»
ДТЕК Енерго
ПАТ «Київенерго»
Нафтогазова Асоціація України
ТОВ «Альянс Холдинг»
Федерація роботодавців гірників України
Федерація роботодавців експертних та інспекційних організацій України
Державна служба з питань праці України
Міністерство соціальної політики України

Реєстрація для участі у заході обов'язкова. Для цього необхідно до 19 червня надати кандидатуру учасника (ПІБ, посаду, тел., e-mail)

Для більш детальної інформації та з питань реєстрації звертайтесь до профільних експертів ФРУ:
Директора Департаменту дерегуляції підприємницької діяльності Наталії Гостєвої
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(044) 251-70-21

Директора Департаменту соціальної політики Юрія Кузового
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(044) 251-70-32

Ми також запрошуємо профільні ЗМІ для участі у заході. Для акредитації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (044) 251-70-48, 095 334-19-00

Схожі новини

всі новини