Безлюдна Ганна Віталіївна

БІОГРАФІЯ

Ganna BezludnaНародилась 15 липня 1972 року в м. Суми.

Закінчила факультет журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка.

З 1991 року працювала редактором програми на «УТ-1», згодом журналістом і ведучою молодіжної студії «Гарт». Журналістську кар'єру продовжила на першому в Україні комерційному каналі «УТ-3», як автор та ведуча низки рейтингових програм, створених за оригінальним авторським форматом.

З 1994 — телевізійний продюсер Associated Press TV в Україні. Працювала в Росії, Казахстані, висвітлювала події чеченської кампанії 1994 року.

З 1997 — шеф-редактор інформаційно-аналітичної служби телеканалу «Інтер» — абсолютного лідера вітчизняного телевізійного ринку. Під її керівництвом була створена інформаційна служба каналу і запущені такі популярні проекти як «Подробиці», «Подробиці тижня», «N кілометр», «Право вибору», та ін. Програми «Подробности», «Подробиці тижня» досі залишаються найрейтинговішими
інформаційно-новинними передачами українського телебачення.

З 1999 року Ганні Безлюдній присвоєно звання «Заслужений журналіст України».

З 2001 — генеральний продюсер телевізійного інформаційного агентства «Профі ТВ», створеного в 1999 році. Сьогодні «Профі ТВ» — одна з провідних продакшн-компаній, на рахунку якої значний перелік успішних публіцистичних та науково-пізнавальних фільмів, зокрема: «Особливі прикмети», «Село Глухівка», «Не-провінція», а також цикл документальних фільмів про Євросоюз «Новий Старий
Світ», резонансний документальний серіал «Війна і мир» та ін. Багато телепроектів були створені на замовлення провідних українських і російських телеканалів, в тому числі НТВ, 5-й канал (Санкт-Петербург).

У 2004 році в українському ефірі з'являються телеканали К1 і К2, створені командою фахівців «Профі ТВ» під керівництвом Ганни Безлюдної. Вибравши для себе оригінальний формат і стиль, канали миттєво завоювали лояльну аудиторію, а К1 міцно влаштувався у десятці найрейтинговіших каналів України.

З 2005 Ганна Безлюдна — генеральний директор ЗАТ «Українська медійна компанія» (К1 і К2).

З 2007 — генеральний продюсер телеканалу «Інтер». Під її керівництвом проведено успішний ребрендинг каналу, що дозволило зміцнити його лідерські позиції на українському телевізійному ринку. Були проведені істотні реформи в інформаційній політиці каналу, модернізована стилістика й оформлення ефіру, реорганізована сітка мовлення. Запущені рейтингові суспільно-політичні проекти
«Свобода на Інтері», «Великі українці», що викликали безпрецедентний громадський резонанс.

Ім'я Ганни Безлюдної щорічно фігурує в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України журналу «Фокус».

З 2011 року — заступник Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа.

У 2011 році Ганна Безлюдна нагороджена УПЦ Орденом святої Великомучениці Варвари ІІ ступеню.

У 2012 році Ганна Безлюдна ініціювала створення Федерації роботодавців медійної галузі України — організації, яка має на меті відстоювати інтереси роботодавців — «людей, які розвивають ЗМІ».

З 2012 — Голова Федерації роботодавців медійної галузі України.

З 14 лютого 2013 — Член Наглядової ради ПрАТ «Телеканал «Інтер», відповідальна за стратегію та розвиток телевізійного бізнесу.

З 14 лютого 2013 — Директор з розвитку компанії U.A. Inter Media Group Limited (що об'єднує телеканали Інтер, Інтер+, К1, К2, Мега, НТН, Піксель, Enter-фільм та ZOOM.

Контакти: 251-70-10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.