Керівництво

  1. Президія ФРУ
  2. Рада ФРУ
Дмитро Олійник

Дмитро Олійник

Голова Ради ФРУ
Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців скляної промисловості»
Анатолій Гіршфельд

Анатолій Гіршфельд

АТ «У.П.Е.К»
Петро Пилипюк

Петро Пилипюк

СП ТОВ «Модерн-Експо»
Віталій Антонов

Віталій Антонов

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
Олег Авер’янов

Олег Авер’янов

«Промислова компанія «Пожмашина»
Сергій Біленький

Сергій Біленький

Федерація металургів України
Олег Боярин

Олег Боярин

ПрАТ «Єврокар»
Юрій Бубес

Юрій Бубес

ПрАТ «Концерн-Електрон»
Сергій Войтенко

Сергій Войтенко

ТОВ «Агромат»
Олексій Голубов

Олексій Голубов

Союз хіміків України
Яків Грибов

Яків Грибов

ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД»
Григорій Дашутін

Григорій Дашутін

Концерн «Nicmas»
Віктор Іванчик

Віктор Іванчик

Агропромисловий холдинг «Астарта-Київ»
Віталій Немілостівий

Віталій Немілостівий

Корпорація «УкрІннМаш»
Олександр Олійник

Олександр Олійник

ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»
Валерій Печаєв

Валерій Печаєв

АТ «Лекхім»
Володимир Приходько

Володимир Приходько

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»
Борис Райков

Борис Райков

Черкаське обласне об’єднання роботодавців
Володимир Семиноженко

Володимир Семиноженко

Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів»
Сергій Сипко

Сергій Сипко

Група компаній «Agrofusion»
Олександр Соколовський

Олександр Соколовський

Група компаній ТК-Group
Сергій Тігіпко

Сергій Тігіпко

ТОВ «Група ТАС»
Валентин Шеветовський

Валентин Шеветовський

ПАТ «Харківський плитковий завод»
Павло Штутман

Павло Штутман

ПрАТ «Гідросила Груп», ПрАТ «Ельворті Груп»
Дані Шуфані

Дані Шуфані

ТОВ «Варіант Агро Буд»
ПІБПідприємство
Олійник Дмитро Миколайович АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод»
Біленький Сергій Леонідович Федерація металургів України
Немілостівий Віталій Олександрович Корпорація «УкрІннМаш»
Авер’янов Олег В’ячеславович ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина»
Антонов Віталій Борисович ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
Антонюк Андрій Сергійович Федерація роботодавців міста Києва
Барінов Максим Олександрович  Асоціація «Український екологічний альянс»
Безлюдна Анна Віталіївна Федерація роботодавців медійної галузі України
Бондаренко Наталія Олександрівна ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
Боярин Олег Петрович ПрАТ «Єврокар»
Бубес Юрій Григорович ПрАТ «Концерн-Електрон»
Бутенко Сергій Григорович Об’єднання організацій роботодавців Житомирської області
Войтенко Сергій Володимирович ТОВ «Агромат»
Гавриленко Петро Миколайович ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка»
Гіршфельд Анатолій Мусійович АТ «У.П.Е.К»
Головко Олександр Степанович Запорізька обласна федерація роботодавців
Голубов Олексій Григорович Всеукраїнське об’єднання галузевих організацій роботодавців хімічної промисловості
Горішний Сергій Іванович ТОВ «Карат-Ліфткомплект»
Грибов Яків Семенович ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД»
Грицута Дмитро Олексійович ПрАТ «Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуренс Груп»
Гудошник Вадим Анатолійович Федерація роботодавців експертних та інспекційних організацій України
Дашутін Григорій Петрович Концерн «Nicmas»
Деречинський Руслан Йосипович ТОВ «Цунамі»
Дунець Іван Іванович ТДВ «Завод» Адвіс»
Жукотанський Олександр Васильович  ПрАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів»
Журавель Костянтин Петрович Група компаній «Центр»
Іванчик Віктор Петрович Агропромисловий холдинг «Астарта-Київ»
Ільченко Віталій Володимирович Група компаній UKRAVIT
Іоргачов Дмитро Васильович ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель»
Караванський Олег Іванович ПрАТ «Тернопільгаз»
Климец Павло Анатолійович ПрАТ «Олімп»
Климпуш Орест Дмитрович Федерація роботодавців транспорту України
Когут Олександр Юрійович ПрАТ «Київстар»
Козаченко Леонід Петрович Українська аграрна конфедерація
Козир Володимир Олександрович ПАТ «Чернігівавтосервіс»
Корнієнко Володимир Володимирович Федерація залізничників України
Костюченко Леонід Михайлович Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України
Кравченко Юрій Григорович Агрохолдінг «Авангард»
Кривко Михайло Петрович Рівненське обласне об’єднання організацій роботодавців «Роботодавці Рівненщини»
Кузнецов Петро Дмитрович ПАТ «Маяк»
Лавриненко Сергій Геннадійович ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур»
Лапін Євген Васильович Сумське обласне об'єднання організацій роботодавців
Лебедєва Альона Павлівна ТОВ «Аурум Груп»
Лісковський Сергій Федорович АТ «Украгрохімхолдинг»
Лотоцький Орест Богданович Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України
Лущай Юрій Володимирович Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс»
Макієвський Ігор Анатолійович Всеукраїнська спілка підприємців індустрії розваг
Олексієнко Микола Федорович ТОВ ІВП «ЕЛМАШ»
Олійник Олександр Анатолійович ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»
Панда Дхруба Чаран ТОВ «Дельта Вілмар СНД»
Панов Володимир Олексійович ТОВ «СЕЗПАРКСЕРВІС»
Печаєв Валерій Костянтинович АТ «Лекхім»
Пилипюк Петро Павлович СП ТОВ «Модерн-Експо»
Платкевич Борис Станіславович Український союз пожежної та техногенної безпеки
Пожарко Петро Андрійович Асоціація «Українське Хризотилове Об’єднання»
Приходько Володимир Іванович ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»
Пухтаєвич Михайло Георгійович ПП «Виробниче комерційне підприємство Проспект»
Пушкар Анатолій Петрович Української асоціації «Укрелектрокабель»
Райков Борис Сергійович Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців
Ривак Іван Миколайович ВАТ АСК «Дністер»
Рубаненко Леонід Іванович Спілка податкових консультантів України
Руденко Геннадій Борисович Всеукраїнська асоціація користувачів надрами
Салій Іван Миколайович Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів
Салюта Віктор Григорович Об'єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України
Селіванов Сергій Федорович ТОВ «Українська виробнича компанія»
Семиноженко Володимир Петрович Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів»
Сидоренко Сергій Миколайович Федерація професіоналів безпеки
Симоненко Володимир Євгенович Українська Федерація роботодавців охорони здоров`я
Сипко Сергій Олександрович група компаній «Agrofusion»
Сисоєнко Ірина Володимирівна Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів
Скібінський Ернест Володимирович ТОВ «Комфорто»
Соколовський Олександр Беньямінович група компаній ТК-Group
Стельмах Юлія Валеріївна ПрАТ «Карлсберг Україна»
Сторчак Сергій Олександрович Федерація роботодавців гірників України
Стрілець Ігор Юрійович Федерація роботодавців алкогольної галузі
Татаринов Анатолій Арефійович Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України
Тігіпко Сергій Леонідович ТОВ «Група ТАС»
Ткаченко Костянтин Леонідович ТОВ «Хімпласт»
Третьяков Дмитро Юрійович Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців в сфері будівництва, проектування та архітектури
Туровська Людмила Валентинівна Асоціація «Компанії «Експерт-Рівне»
Цуркан Михайло Леонідович Об’єднання організацій роботодавців Донецької області
Чарфас Євген Михайлович Асоціація Звірівників України
Чернецький Мирон Львович ВАТ «Одек» Україна»
Чуклін Андрій Валерійович ТОВ «Інтерфлот», ТОВ «ІКФ»
Шеветовський Валентин Валентинович ПАТ «Харківський плитковий завод»
Штутман Павло Леонідович ПрАТ «Гідросила Груп», ПрАТ «Ельворті Груп»
Шуфані Дані Саід ТОВ «Варіант Агро Буд»
Щокін Ростислав Георгійович Міжрегіональної Академії управління персоналом
Якимець Анатолій Володимирович ПрАТ «ТЕРА»